lonely_bear_love

Krok 1: Pokochaj siebie

Wiąże się to oczywiście z samooceną, poczuciem własnej wartości, świadomością siebie oraz samoakceptacją. I to nad nimi należy pracować, aby zacząć darzyć się miłością. Oczywiście nie chodzi tu o narcyzm czy wywyższanie się, ale docenianie siebie takiego, jakim się jest. Bycie wdzięcznym samemu sobie za to, że dajemy sobie radę i poczucie dumy z tego, jakim jest się człowiekiem.
Niektórzy mają to darowane z góry, zarówno w genach jak i przekazane przez rodziców i najbliższych. Innych czeka praca nad sobą, ale przecież głównie na tym polega życie, prawda?. Pomocne mogą być te artykuły oraz terapia.


Marta Osińska-Białczyk

Psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i pasji. Kocham ludzi i wierzę w nich, dlatego chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami. Prowadzę psychoterapię, coachingi i warsztaty - również online oraz w domu klienta (Warszawa). Pomagam zagubionym się odnaleźć, wspieram pary i rodziny. Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych maluchów, fanem zdrowego stylu życia i fotografem-amatorem. Pisanie od zawsze mi towarzyszy, podobnie jak ludzie, muzyka i filmy - bez nich moje życie nie byłoby takie samo. Jeśli chcesz się skonsultować, lub zapisać na konsultację, zajrzyj do kontaktu.

445 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.