lonely_bear_love

Krok 1: Pokochaj siebie

Wiąże się to oczywiście z samooceną, poczuciem własnej wartości, świadomością siebie oraz samoakceptacją. I to nad nimi należy pracować, aby zacząć darzyć się miłością. Oczywiście nie chodzi tu o narcyzm czy wywyższanie się, ale docenianie siebie takiego, jakim się jest. Bycie wdzięcznym samemu sobie za to, że dajemy sobie radę i poczucie dumy z tego, jakim jest się człowiekiem.
Niektórzy mają to darowane z góry, zarówno w genach jak i przekazane przez rodziców i najbliższych. Innych czeka praca nad sobą, ale przecież głównie na tym polega życie, prawda?. Pomocne mogą być te artykuły oraz terapia.


Marta Osińska-Białczyk

Psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i pasji. Kocham ludzi i wierzę w nich, dlatego chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami. Prowadzę psychoterapię, coachingi i warsztaty - również online oraz w domu klienta (Warszawa). Pomagam zagubionym się odnaleźć, wspieram pary i rodziny. Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych maluchów, fanem zdrowego stylu życia i fotografem-amatorem. Pisanie od zawsze mi towarzyszy, podobnie jak ludzie, muzyka i filmy - bez nich moje życie nie byłoby takie samo. Jeśli chcesz się skonsultować, lub zapisać na konsultację, zajrzyj do kontaktu.

445 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *