Terminy przyjęć

piątki 16:00 – 20:00

O Terapeucie

Psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 1573).

Pacjenci: osoby dorosłe, młodzież 12+, pary

Specjalizacja: zaburzenia lękowe, depresja, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości, niskie poczucie własnej wartości, problemy w relacjach z innymi ludźmi

Edukacja: czteroletnie szkolenie w terapii poznawczo behawioralnej odbyte w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, roczne szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla dzieci i młodzieży w „Poza Schematami”, szkolenia podstawowe i zaawansowane z zakresu Terapii Schematu oraz ACT, szkolenie z grupowej terapii poznawczo-behawioralnej.

Doświadczenie: Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu – Oddział Psychiatryczny oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego; Szkoła Podstawowa w Mściowie; Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Radość Życia”.

Pisze o sobie: moim głównym nurtem, w którym pracuję jest terapia poznawczo-behawioralna, jednak w swojej pracy korzystam również z Terapii Schematu oraz ACT. Najważniejsze dla mnie jest zbudowanie bezpiecznej, pełnej zrozumienia i empatii przestrzeni dla pacjenta. Do każdego podchodzę indywidualnie. Moja praca podlega stałej superwizji. Ukończyłam także terapię własną. Stałe rozwijam swoje umiejętności na dodatkowych kursach, szkoleniach czy konferencjach. Ważne jest dla mnie to, by być na bieżąco z różnymi nowinkami że świata psychologii/psychoterapii.

ZAPISY:

telefonicznie: +48 790 839 739

mailowo: mail@pracowniawell.pl