Terminy przyjęć:
piątek 17:00-20:00

O terapeucie:
psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z wykorzystaniem technik Terapii Schematu

Pacjenci: osoby dorosłe, młodzież 13+

Specjalizacja: lęk, depresja, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, fobia społeczna, problemy w relacjach

Edukacja: magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Studia podyplomowe na kierunku Stosowana Analiza Zachowania w pracy z osobami z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju lub zachowania na Uniwersytecie SWPS.  W trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie:  Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa – Wola, Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne.

Pisze o sobie: Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) oraz w Terapii Schematu. Swoją pracę poddaję superwizji oraz odbywam terapię własną. W kontakcie z drugą osobą staram się budować atmosferę pełną życzliwości, poczucia akceptacji i bezpieczeństwa. W pracy ważne jest dla mnie dokładne zrozumienie zgłaszanych trudności. Zależy mi na tym by proces terapii był jak najefektywniejszy, dlatego korzystam z metod których skuteczność została udowodniona. Stale się szkolę i rozwijam umiejętności. Udzielam także konsultacji online.

ZAPISY

telefoniczne: 790 839 739

emailowe: mail@pracowniawell.pl