Terminy przyjęć (od stycznia 2024):

piątek 15:00-21:00

O ekspertce:

mentorka, coach, liderka, ekspertka w dziedzinie komunikacji

Pacjenci: osoby dorosłe 19+

Specjalizacja: coaching kariery, mentoring, praca z wartościami, badanie postaw i mindsetu

Edukacja: Trener biznesu oraz coach z 3 dyplomami wyższych uczelni (Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Executive Master of Business Administartion akredytowany przez Rotterdam School of Management) i licznymi certyfikatami (International Coaching Community, InnerMastering Institute w Warszawie, Advisio Poland, Mindsonar Central).

Doświadczenie: Doświadczenie zdobywałam podczas pracy z dorosłymi. Badając mindset, czyli sposób myślenia, determinujący uczucia i działania, które są jedną z najważniejszych przyczyn naszych sukcesów i porażek, odkrywam potencjał osób z którymi pracuję. Kształtując wzorce myślenia, wartości oraz motywacje, dające ogromne możliwości modelowania, kształtuję rezultaty w różnych dziedzinach naszego życia. Prowadzę diagnozę kompetencyjną w kontekście biznesowym: określeniu stopnia dopasowania kompetencji pracownika do potrzeb organizacji.

Pisze o sobie: Podnoszę poziom wiary w siebie, dobrej energii i motywacji. Zarażam radością, poprawiam wellbeing. Zmieniam „kiedyś” na konkretną datę realizacji! Poprowadzę Cię tam gdzie chcesz być w sposób lekki i przyjazny. Pracuję z wartościami i narzędziami rozwoju osobistego i kompetencyjnego. Stale się kształcę i szkolę, aby jeszcze lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zależy mi, aby druga osoba czuła się w moim otoczeniu swobodnie i bezpiecznie. Wspieram marzenia, w taki sposób, by stały się bardziej realnymi, konkretnymi celami. Pracuję tak, by zwiększyć wewnętrzną odwagę i śmiało po nie sięgać. Pomagam odpowiedzieć na pytania podczas wyjątkowych sesji coachingu i mentoringu, a także warsztatów grupowych dedykowanych kobietom, podczas których w praktyczny sposób zdefiniujecie Wasze prawdziwe potrzeby oraz dowiecie się jak, krok po kroku, je realizować. Wszystko w ciepłej atmosferze wśród inspirujących, doświadczonych kobiet. Czerpię z życia pełnymi garściami, znajdując czas na pasje i nowe wyzwania. Jestem degustatorką sztuki i dobrej książki, miłośniczką nart, golfa i szpilek. Nade wszystko cenię wolność i poznawanie innych kultur. Dotknęłam już wód trzech oceanów, a kolejnym moim celem jest wizyta na wszystkich kontynentach świata. Moje podróże zawodowe i osobiste nie mają końca. Żyję w zgodzie ze swoim motto: „Podróżując zawodowo i prywatnie czerp z życia to co daje Ci moc”.

ZAPISY:

telefonicznie: 790 839 739

mailowo: mail@pracowniawell.pl