Warsztat jest częścią cyklu z life coachingu Zhakuj swoje życie, do którego serdecznie zachęcamy. Szczegóły tutaj.

TERMIN: 17.02.2024 w godzinach 10:00-13:00 lub 17:00-20:00

KOSZT: 200 zł przy zapisie do 31. stycznia

MottoTwoje wartości to klucz do spójności i sukcesu!

Zapraszamy na wyjątkową podróż odkrywania siebie na warsztacie Wartościowa Droga. Odkryj Sens i Kieruj Swoim Życiem! Na warsztacie poznasz siłę, jaką niosą Twoje wartości i jak wpływają na każdy aspekt Twojego życia. Co zyskasz, biorąc udział w tej inspirującej podróży?   

  1. Odkrywanie własnych wartości: Przez interaktywne ćwiczenia poznasz historie wartości z własnego życia i zrozumiesz, co dla Ciebie naprawdę ma znaczenie.  
  2. Ocena i refleksja: Wykorzystaj narzędzia coachingowe, aby ocenić swoje wartości i zanurzyć się w pytaniach, które pomogą odkryć, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. 
  3. Tworzenie tablicy wartości: Przez praktyczne narzędzia pracy z wartościami stworzysz fizyczną tablicę, na której skoncentrujesz swoje najważniejsze wartości.  
  4. Analiza konfliktów: Dowiesz się, jak identyfikować konflikty między wartościami a codziennym życiem i jak je rozwiązywać.   
  5. Scenariusz idealnego dnia: Przez praktyczne ćwiczenia wykreujesz scenariusz, w którym wartości odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu pełni szczęścia.  
  6. Dzielenie się doświadczeniem: Podziel się z innymi uczestnikami swoimi odkryciami, a wspólnie opracujcie plan działania, aby bardziej konsekwentnie wprowadzać wartości w codzienne życie.  

Dzięki udziałowi w warsztacie odkryjesz, jak Twoje wartości mogą stać się kompasem prowadzącym Cię ku spójności, satysfakcji i sukcesowi. Dołącz do nas i odkryj, jak wartości mogą kształtować Twoją drogę życiową! 

FORMULARZ ZAPISU

Termin: 17. luty 2024

Dziękujemy za zgłoszenia i życzymy odnalezienia w swoich marzeniach niezwykłych skarbów. Pamiętaj, że Twoje marzenia to silnik, który napędza Cię w drodze do spełnionego życia. Zbierz inspirację i ruszaj w stronę swoich celów! Czy masz już gotowość na krok w stronę spełnionego życia?

Do zobaczenia na warsztacie!


W razie pytań lub chęci zapisu drogą mailową, prosimy o kontakt na ewelina@pracowniawell.pl

Ewelina Rozpara

EWELINA ROZPARA

Mentorka, coach, liderka, ekspertka w dziedzinie komunikacji. Specjalizuję się w coachingu kariery, mentoringu, pracy z wartościami, badaniu postaw i mindsetu. Czerpię z życia pełnymi garściami, znajdując czas na pasje i nowe wyzwania. Jestem degustatorką sztuki i dobrej książki, miłośniczką nart, golfa i szpilek. Nade wszystko cenię wolność i poznawanie kultur. Dotknęłam już wód trzech oceanów, a moim kolejnym celem jest wizyta na wszystkich kontynentach świata. Moje podróże zawodowe i osobiste nie mają końca. Żyję w zgodzie ze swoim motto: Podróżując zawodowo i prywatnie czerp z życia to co daje Ci moc.

Jeśli nie interesuje Cię tematyka tego warsztatu, ale chcesz skorzystać z life coachingu – zajrzyj TUTAJ.