Warsztat jest częścią cyklu z life coachingu ZHAKUJ SWOJE ŻYCIE, do którego serdecznie zachęcamy. Szczegóły tutaj.

TERMIN: 17.02.2024 w godzinach 10:00-13:00 lub 17:00-20:00

KOSZT: 200 zł przy zapisie do 31. stycznia

Twoja radość to klucz do sukcesu i spójności ze sobą!

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat, który zmieni Twój sposób spojrzenia na życie – Emanuj Radością. Znajdź radość w każdym dniu! Odkryjesz na nim, jak budować pozytywną energię i czerpać radość z codziennych chwil. Co zyskasz, biorąc udział w tej inspirującej podróży?

  1. Wprowadzisz się w pozytywny nastrój.
  2. Odkryjesz radość w codziennych sytuacjach.
  3. Wzmocnisz motywację i pozytywne myślenie.
  4. Odkryjesz nowe źródła radości i zbudujesz pozytywną perspektywę na życie.
  5. Podniesiesz swój nastrój.

Zachęcamy do udziału w warsztacie Emanuj Radością! Dzięki niemu odnajdziesz nowe sposoby na czerpanie radości z życia. Pamiętaj, że Twoja radość to klucz do sukcesu i harmonii z samym sobą. Dołącz do nas i zacznij emanować radością już dziś!

FORMULARZ ZAPISU

Termin: 24. luty 2024

Dziękujemy za zgłoszenia i życzymy odnalezienia w swoich marzeniach niezwykłych skarbów. Pamiętaj, że Twoje marzenia to silnik, który napędza Cię w drodze do spełnionego życia. Zbierz inspirację i ruszaj w stronę swoich celów! Czy masz już gotowość na krok w stronę spełnionego życia?

Do zobaczenia na warsztacie!


W razie pytań lub chęci zapisu drogą mailową, prosimy o kontakt na ewelina@pracowniawell.pl

Ewelina Rozpara

EWELINA ROZPARA

Mentorka, coach, liderka, ekspertka w dziedzinie komunikacji. Specjalizuję się w coachingu kariery, mentoringu, pracy z wartościami, badaniu postaw i mindsetu. Czerpię z życia pełnymi garściami, znajdując czas na pasje i nowe wyzwania. Jestem degustatorką sztuki i dobrej książki, miłośniczką nart, golfa i szpilek. Nade wszystko cenię wolność i poznawanie kultur. Dotknęłam już wód trzech oceanów, a moim kolejnym celem jest wizyta na wszystkich kontynentach świata. Moje podróże zawodowe i osobiste nie mają końca. Żyję w zgodzie ze swoim motto: Podróżując zawodowo i prywatnie czerp z życia to co daje Ci moc.

Jeśli nie interesuje Cię tematyka tego warsztatu, ale chcesz skorzystać z life coachingu – zajrzyj TUTAJ.