Terminy przyjęć:
wtorki 15:00-20:00

O terapeucie:
psychotraumatolożka, seksuolożka, psychoterapeutka integracyjna w trakcie szkolenia

Pacjenci: osoby od 15. roku życia

Specjalizacja: doświadczenie traumy i przemocy, leczenie sprawców przemocy, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia seksualne, stres mniejszościowy, dyskryminacja krzyżowa, problemy osób zakażonych wirusem HIV i ich bliskich, stres i zaburzenia nastroju u osób w stanie terminalnym i ich rodzin, praca z ciałem (TRE)

Edukacja: Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii w nurcie integracyjnym (w trakcie), Seksuologia Praktyczna w Uniwersytecie SWPS, Rozumienie i terapia samouszkodzeń, Psychotraumatologia praktyczna w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii, Diagnoza zaburzeń dysocjacyjnych: warsztat TADS-I oraz Diagnozowanie zaburzeń dysocjacyjnych u dzieci i młodzieży w SWPS, Zaburzenia seksualne dzieci i młodzieży, Zdrowie MSM, Certyfikat doradcy ds. HIV-AIDS, Warsztat TRE

Doświadczenie: Prowadzenie grupy wsparciowo-terapeutycznej GSD,
współprowadzenie grupy w Trans-Fuzji, współprowadzenie grupy dla osób LGBT w stowarzyszeniu QUEEROWY MAJ, indywidualna praca z osobami z HIV oraz osobami z doświadczeniem przemocy i traumy.

Pisze o sobie: Pracuję w podejściu integracyjnym, również on line.
Najbliższe są mi nurty Gestalt, psychodynamiczny i humanistyczny. Fascynuje mnie praca z ciałem, które zapamiętuje wszystkie nasze doświadczenia. Odbywam terapię własną, co pomaga mi w pracy koncentrować się na problemach klientów. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

ZAPISY

telefoniczne: 790 839 739

emailowe: mail@pracowniawell.pl