Terminy przyjęć:

wtorek 17:00 – 21:00

czwartek 17:00 – 21:00

O terapeucie:

psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Pacjenci: osoby dorosłe 19+

Specjalizacja : zaburzenia lękowe, depresja i inne zaburzenia nastroju, problemy w relacjach, wsparcie w kryzysach, diagnoza psychologiczna, diagnoza ADHD u osób dorosłych.

Edukacja: Akademia Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej INTEREGO, studia magisterskie Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie : Doświadczenie zdobywałam na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, w specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych, przedszkolnym punkcie terapeutycznym oraz na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracowałam między innymi z pacjentami zmagającymi się z uzależnieniami, zaburzeniami nastroju i zaburzeniami lękowymi.

Pisze o sobie: Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji. Moje zainteresowania zawodowe obejmują psychoterapię, psychologię stresu, psychologię sądową. Pracuję z osobami zmagającymi się z lękiem, obniżonym nastrojem, kryzysowymi sytuacjami. Udzielam konsultacji psychologicznych osobom, które potrzebują wsparcia w trudnych sytuacjach. Moją pracę poddaję regularnej superwizji i uczestniczę w terapii własnej. 

Prywatnie lubię chodzić po górach, czytać książki i głaskać psy. W kontakcie z pacjentami cenię sobie swobodną, miłą atmosferę, wzajemny szacunek i zaufanie. 

ZAPISY:

telefonicznie: 790 839 739

e-mailowo: mail@pracowniawell.pl

Agata Sobota – ZnanyLekarz.pl